Yol Kesici

Yol kesici, Road Blocker

Yol kesici, Road Blocker

Yol kesici ya da road blocker, özellikle tek yönlü yollarda araçların ters yönden girişini engellemek üzere geliştirilmiş,  kolayca monte edilebilen bir üründür. Ayrıca oto parklarda, okullarda, belediyelerde, trafiğe kapalı yollarda, hemen hemen aklınızın alabileceği her yerde kullanmak mümkündür. Yol kesici ya da road blocker yayaların geçişine kolaylık sağlayıp, taşıtların kontrollü girmesini sağlamaktır. Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri olarak kullanım özelliğine göre müşterilerimize farklı alternatifler sunmaktayız.

Yol kesici ya da road blocker yüksek güvenlik gereksinimi olan iş merkezi, plaza, alış-veriş merkezleri, resmi kuruluşlar, konsolosluk vb. noktalarda, geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir üründür. Güçlü ve hızlı kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access kontrol sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur. Bu sistem, Mantar Bariyer, tuzak ve diğer güvenlik sistemleri ile senkronize edilerek olası saldırılarda savunmayı en üst düzeyde tutarak, araçların güvenli bir şekilde bölgeye girişini sağlamaktadır. Sistem kontrolü için yüz tanıma cihazı, parmak izi tanıma cihazı, kartlı geçiş okuyucusu, uzaktan kumanda, buton kontrol, OGS / HGS geçiş kontrol anteni ya da kuru kontak verebilecek herhangi bir güvenlik kontrol sistemi kullanılabilir.

Yol kesici ya da road blocker yüksek güvenlik önlemleri gerektiren yerlerin ana ve tali giriş kapılarında kullanılabilen, caydırıcı etkisi yanında gerçek anlamda güvenliğe katkı sağlayan, hidrolik yağ basıncıyla çalışan, çelik gövdeli ve elektromekanik aksama sahip, uzaktan kumanda edilebilmesinin yanında, acil durumlarda elle de idare edilebilen teknik bir yapı elemanıdır.

Yol Kesici Road Blocker Teknik Özellikleri

1. Stanart genişlik       :  3000mm-6000mm

2. Standart yükseklik  :   650mm – 800 mm

3. Blockerin sac kalınlığı 5mm/ 6 mm ,  direnç mil kalınlığı 65 mm/ MPU. Dikey mil kalınlıgı 80mm/MPU .

Acil batarya voltaj 220V ( işlemler kontrol panelinden uzaktan kumandayla  yapılabilir)

4.  Elektrik kesintilerinde Blockeri manuel indirip kaldirabilme özelliği .

Yol Kesici Road Blocker Diğer Özellikler

Yol kesici ya da road blocker tamamen hidrolik sistemde çalışır ve 30 tonluk yükü kaldırabilir.

Blok etme kapasitesi 30 Tonluk kamyon için 80 Km/saat hız.

Standart çalışma süresi 3 saniyedir.

Motor taşıma kapasitesi 4 KW , BYK/ 3000 ve 6 KW , BYK/ 6000.

Yağmur ve  sular için su boşaltma pompası mevcuttur.

Teslim süresi :   3 -4 hafta