Yol Kesici (Tuzak)

Yol kesici tuzak

Yol kesici tuzak

Yol kesici tuzak

Yol kesici tuzak, özellikle tek yönlü yollarda araçların ters yönden girişini engellemek üzere geliştirilmiş, hız kesici kasis ve kapan özelliklerine de sahip, kolayca monte edilebilen çelikten imal edilmiş bir üründür. Ayrıca oto parklarda, okullarda, belediyelerde, trafiğe kapalı yollarda, hemen hemen aklınızın alabileceği her yerde kullanmak mümkündür. Yayaların geçişine kolaylık sağlayıp, taşıtların kontrollü girmesini sağlamaktır. Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri olarak kullanım özelliğine göre farklı alternatifleri müşterilerimize sunmaktayız.

Yol kesici tuzak, yüksek güvenlik gereksinimi olan iş merkezi, plaza, alış-veriş merkezleri, resmi kuruluşlar, konsolosluk vb. noktalarda, geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir üründür. Yol kesici tuzak, mantar bariyer, road blocker ve diğer güvenlik sistemleri ile senkronize edilerek olası saldırılarda savunmayı en üst düzeyde tutarak, araçların güvenli bir şekilde bölgeye girişini sağlamaktadır. Sistem kontrolü için yüz tanıma cihazı, parmak izi tanıma cihazı, kartlı geçiş okuyucusu, uzaktan kumanda, buton kontrol, OGS / HGS geçiş kontrol anteni ya da kuru kontak verebilecek herhangi bir güvenlik kontrol sistemi kullanılabilir.

 

 

 

Yol Kesici Tuzak Teknik Özellikleri

  1. Tuzak kenarı 10mm-40mm demir laması.
  2. Tuzak çevresi 40+40 mm demir köşebent
  3. 12-13 cm uzunlukta
  4. Taşıma kapasitesi 50-60 ton
  5. Gece parlayan sarı ve siyah bantla sarılmış olması
  6. Montaj kolaylığı
  7. Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yapılır.

Yol kesici tuzak, özellikle tek yönlü yollarda araçların ters yönden girişini engellemek üzere geliştirilmiş, hız kesici kasis ve kapan özelliklerine de sahip, kolayca monte edilebilen çelikten imal edilmiş bir üründür. Ayrıca oto parklarda, okullarda, belediyelerde, trafiğe kapalı yollarda, hemen hemen aklınızın alabileceği her yerde kullanmak mümkündür. Yayaların geçişine kolaylık sağlayıp ve taşıtların kontrollü girmesini sağlamaktır. Çilingiroğlu otomatik kapı sistemleri olarak kullanım özelliğine göre farklı alternatifleri müşterilerimize sunmaktayız.

Yol kesici tuzak, yüksek güvenlik gereksinimi olan yerler için geliştirilmiş bir üründür. Mantar bariyer, road blocker ve diğer güvenlik sistemleri ile senkronize edilebilir. Böylece olası saldırılarda savunmayı en üst düzeyde tutarak, araçların güvenli bir şekilde bölgeye girişini sağlamaktadır. Sistem kontrolü için yüz tanıma cihazı, parmak izi tanıma cihazı, kartlı geçiş okuyucusu, uzaktan kumanda, buton kontrol, OGS / HGS geçiş kontrol anteni ya da kuru kontak verebilecek herhangi bir güvenlik kontrol sistemi kullanılabilir.