Teleskopik Kayar Kapı

Teleskopik kayar kapı

Teleskopik kayar kapı

Teleskopik kayar kapı

 

Çilingiroğlu otomatik teleskopik kayar kapı, toplam genişliği az olan yerlerde büyük geçiş genişliği sağlamak amacıyla üretilmiştir. Dolayısıyla bu sistem dar girişler için ideal bir sistemdir. Bu sistemde kayar kanatlar birbirleri üzerine göreceli hızlarla açılırlar. Diğer kayar kapı sistemlerinin gerekli geçiş boşluğunu veremediği girişlerde teleskopik kayar kapı birbirleri üzerine açılan kayar kanatları sayesinde geçiş problemini ortadan kaldırırlar.

Çilingiroğlu otomatik kapı sistemlerinin kendi adına patentli ince profilleri sayesinde, içeri bolca güneş ışığının nüfuz etmesi sağlanıyor. Aynı zamanda bu ince profiller yüksek kullanıcı kolaylığı ve kolay erişim sağlarken, ortama davetkar bir atmosfer katıyor. Bu ince ve zarif profiller teleskopik kayar kapı yanında diğer tüm kayar kapı modellerimizde de uygulanabiliyor. Otomatik kapı sistemleri üretiminde kullanmakta olduğumuz tüm profiller şirketimiz Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri’ne patentli olup, ISO (International Organization for Standardization), TSE (Türk Standardları Enstitüsü) ve EN (European Norm) belgelerine ve setifikalarına sahiptir.

Bina dış ve iç girişlerini en geniş açıklıkta kullanabilmek için teleskopik kayar kapı üniteleri geliştirilmiştir. Teleskopik kayar kapı, mekânın normal kayar kapıya müsait olmadığı yerlerde, çalışma şekli ile muhteşem bir çözümdür. Tek veya çift yöne, duvar veya kendi sabiti üzerine kayarak açılması mümkündür. Teleskopik kayar kapı tek yöne iki ,çift yöne dört kanat kaydırarak koridor tipi kısıtlı genişlik ölçüleri olan uygulama alanları için çoğunlukla ideal çözüm olanaklarını sunmaktadırlar.

Teleskopik Kayar Kapı Teknik Özellikleri:

Elektrik GerilimiAC 230 V  50 Hz ~ 60 Hz
Açılım Hızı  (Ayarlanabilir)45 ~ 55 cm/sn    90 ~ 100 cm/sn
Kapanma Hızı (Ayarlanabilir)20 ~ 50 cm/sn    40 ~ 100 cm/sn
Bekleme Hızı (Ayarlanabilir)1 ile 9 sn arası
MotorDc 24 V 55W / 70W Fırçasız motor
SensörlerPulnix 12 V / 24 V Aktif İnfrared
Uygulama genişliği1000 mm – 6000 mm
Taşıma kapasitesi125 Kg x 2 / 150 Kg x 2 / 75 Kg x 4

 Dış Yüzey:

Tüm ral renkleri.
Tüm eloksal renkleri.
Alüminyum bronz, paslanmaz çelik görünümlü ekosal renkler
Farklı opsiyonel kol seçenekleri