Otomatik Kepenk ve Panjur Kapı

Otomatik kepenk

Otomatik kepenk

Otomatik kepenk

Eski kepenk kültüründe, mat ve göze hoş gelmeyen kepenkler üretilirdi ve bu kepenkler elle açılırdı. Halen üretilen ancak yerini yavaş yavaş otomatik kepenk bırakan bu kepenkler, tarih sayfalarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Yeni nesil otomatik kepenk sistemleri, hem çok daha şık, hem de garantili ve etkili bir çalışma sistemine sahiptir. Mükemmel renk ve desen seçenekleri, iş yerinizin dekorunu daha gösterişli hale getirmektedir. Motor gücü, otomatik kepenk ağırlığına göre tercih edilmektedir.

Günümüz koşullarında evlerinizin ve işyerlerinizin güvenliğini sağlamak için kullanılan otomatik kepenk ve panjur sistemleri imalatı alanında da hizmet veren Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri, ayrıca montaj ve teknik servis hizmeti de sağlamaktadır. Müşteri ölçüsüne göre özel olarak kesilen profiller her türlü ebat ve açıklığa uygun, kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla mekanlarınızı güvenli bir şekilde korur.

Otomatik kepenklerde, işyerleriniz için transparan vitrin amaçlı mikro delikli ve pencereli tip profiller mevcut olup, işyeriniz kapalıyken bile ürünlerini güvenli bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Kepenkler, elektrostatik toz boya ile boyanmakta olup, kepenklerin rengini RAL kataloğundaki renklerden isteğinize veya kurumsal kimliğinize uygun renge göre seçebilirsiniz.Otomatik kepenklerde kullanılan motor tipleri yüksek kapasiteli, sessiz ve uzun ömürlüdür. Kullanılacak motor tipi ve gücü uzun yıllar sağlıklı çalışması için uzman mühendislerce belirlenir.

Otomatik Kepenk Teknik Özellikleri

Otomatik Kepenk Ve Panjur Sistemlerinde, yüksek kaliteli ve çok geniş bir ürün grubunu içeren aksesuarlar, tüp motorlar ve uzaktan kumanda sistemleri de üretilen ürünlerle birlikte müşterilere sunulmaktadır. Şöyle ki; A dan Z ye tüm kalemleri içeren bir ürün manzumesi ile başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın panjur ve sarmal kapının montajı ve nihai müşteriye teslim edilmesi mümkün hale gelmektedir.

Çevre dostu, yüksek kaliteli poliüretan ile doldurulmuş lameller ve diğer ürünler tüketiciye aşağıdaki avantajları sağlamaktadır.

  1. Güneşten korunma,
  2. Hava koşullarından korunma,
  3. Üstün akustik ve termal yalıtımı, yüksek kaliteli poliüretan ile sağlama
  4. Olası saldırı anında cam ve çerceveleri koruma.
  5. Bina dışında içeriye doğru sıcaktan koruma ve içerideki sıcak veya soğuğun dışarıya çıkmasını engelleme.
  6. Bina içindeki ışık koşullarını istenilen şekilde ayarlayabilme.
  7. Bazı ilavelerle uçan haşerelerden koruma.
  8. Binanın cephe dekorasyonu ile uyum sağlayacak ve görünümü güzelleştirecek seçkin renkleri kullanabilme.