Otomatik Dairesel Kayar Kapı

Otomatik dairesel kayar kapı

Otomatik dairesel kayar kapı

Otomatik dairesel kayar kapı

 

Çilingiroğlu, otomatik dairesel kayar kapı sistemlerini dış ve iç mekânlarda kullanılmak için 30 yıllık tecrübesi ile üreten sektörünün lider markasıdır. Otomatik dairesel kayar kapı sistemlerinin tasarımları tam daire konfigürasyonları şeklindedir. Her iki farklı uygulama şeklinde tek kayar kanat ve çift kayar kanatlar kullanılması mümkündür. Sahip oldukları dairesel şekil formatları sayesinde farklı şekildeki oval girişlere kolaylıkla uyum sağlayabilirler.

Çilingiroğlu otomatik dairesel kayar kapı, size bombeli cephelerinizde veya bombeli kapı tasarımlarınızda sınırsız bir özgürlük sunmaktadır. İster iç bükey, ister dış bükey veya tam dairesel uygulamaları, ihtiyacınız olan her çapda üretmek mümkündür. Mekanizma içerisine gizlenen dikey emniyet fotoselleri sayesinde kanatların hareket alanının tamamı emniyet altına alınmaktadır.

Çilingiroğlu otomatik kapı sistemlerinin kendi adına patentli ince profilleri sayesinde, içeri bolca güneş ışığının nüfuz etmesi sağlanıyor. Aynı zamanda bu ince profiller yüksek kullanıcı kolaylığı ve kolay erişim sağlarken, ortama davetkar bir atmosfer katıyor. Bu ince ve zarif profiller otomatik dairesel kayar kapının yanında diğer tüm kayar kapı modellerimizde de uygulanabiliyor. Otomatik kapı sistemleri üretiminde kullanmakta olduğumuz tüm profiller şirketimiz Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri’ne patentli olup, ISO (International Organization for Standardization), TSE (Türk Standardları Enstitüsü) ve EN (European Norm) belgelerine ve setifikalarına sahiptir.

İsteğiniz doğrultusunda otomatik dairesel kayar kapı RAL standartlarında elektrostatik toz boya ,eloksal renklendirme teknikleri veya paslanmaz çelik gibi çok çeşitli yüzey bitişleri uygulanabilmekte ve kanat dolgusu olarak lamine veya temperli emniyet camları kullanılabilmektedir.

Otomatik Dairesel Kayar Kapı Teknik Özellikleri:

Elektrik GerilimiAC 230 V  50 Hz ~ 60 Hz
Açılım Hızı (Ayarlanabilir)45 ~ 55 cm/sn    90 ~ 100 cm/sn
Kapanma Hızı (Ayarlanabilir) 20 ~ 50 cm/sn    40 ~ 100 cm/sn
Bekleme Hızı (Ayarlanabilir)1 ile 9 sn arası
MotorDc 24 V 55W / 70W Fırçasız motor
SensörlerPulnix 12 V / 24 V Aktif İnfrared
Otomatik Dairesel Kayar Kapı Taşıma Kapasitesi125 Kg x 2 / 150 Kg x 2
Otomatik Dairesel Kayar Kapı Uygulama KonfigürasyonlarıYarım daire, Tam Daire
Otomatik Dairesel Kayar Kapı Kilitleme SistemleriÖzel Mekanik ve Elektronik Kilit Sistemleri
Otomatik Dairesel Kayar Kapı CamlarıSabit kanat camları 6 mm bombeli cam