Otomatik Bahçe Kayar Kapı

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik bahçe kapısı, genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur.
Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır. Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel bahçe kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumadırlar.

İdeal sistem seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınmalıdır.

Bu sistemler, kapama sürecinde maksimum güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatılmıştır, engel tespit fonksiyonu, kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için, hareketi durdurur ve tersine çevirir.

Konutlarda kullanılmak üzere pek çok sistem mevcuttur. Çilingiroğlu otomatik bahçe kapısı motorları ağırlığı 300 kg’a kadar olan hafif kapılar ve ağırlığı 500 ila 1400 kg arasında değişen ağır kapılara, ihtiyaca özel her türlü çözümü sorunsuz sunabilmektedir.

Çilingiroğlu otomatik bahçe kapısı motorları ile özellikle alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve sanayide ihtiyaç duyulan geniş girişler için ağır kapılar kurmak mümkündür. Sistemler 1500 kg’a kadar olan ağırlıklardaki kapı kanatlarını işletebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarımlar, her türlü atmosfer koşuluna dayanıklılık gösterebilmekte, maksimum işletme güvenliği ve uzun vadeli performans sağlamaktadır.

Dairesel (Katlanır) Bahçe Kapıları

Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri, 90 derece açılan otomatik bahçe kapısı da bünyesinde bulundurmaktadır. Uygulanan motor sayesinde otomatik ve birbirinden bağımsız olarak açılan 2 adet kanat ile çalışmaktadır. Kanatlar sağa ve sola otomatik olarak açılır ve ayarlanan süreye göre otomatik olarak kapanır. Katlanır bahçe kapıları, yana kayar bahçe kapılarının uygun olmadığı durumlarda tercih edilmektedir. İdeal sistem seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınmalıdır.

 

Otomatik Bahçe Kapısı Teknik Özellikleri:

Maksimum kapı ağırlığı500-800-1200-1500 Kg
Hız0.18 – 0,160 M/s
Maksimum basınç400N – 500N – 600N
Güç Kaynağı230 V, 1.21 A
Actuvatör ağırlığı4-9-10 Kg
Operating temperature-10°C ~+ 55°

Dış Yüzey:

Tüm ral renkleri.
Tüm eloksal renkleri.
Alüminyum bronz, paslanmaz çelik görünümlü ekosal renkler
Farklı opsiyonel kol seçenekleri