Otomatik 90 Derece Açılır Kapı

Otomatik 90 derece açılır kapı

Otomatik 90 derece açılır kapı

Çilingiroğlu otomatik 90 derece açılır kapı sistemleri; iş merkezleri, kamu binaları, okullar, hastaneler, fabrika vb. yerler için tercih edilen en popüler kapı sistemlerinden biridir. Standart oda kapılarından, 90 derece bina giriş kapılarına kadar geniş bir uygulama alanına sahip Çilingiroğlu otomatik 90 derece açılır kapı sistemlerimiz, en spesifik Avrupa normlarını karşılayan çeşitli testlere tabi tutulmuş, en yüksek kalitede malzemelerle üretilmiş yüksek performans ve konfor vaat eden bir ürünümüzdür.

Son derece sessiz çalışan elektromekanik otomasyon ünitesi, aynı zamanda kompakt yapısı ve paslanmaz çelik gövdeli şık tasarımıyla uygulamada kolaylık sağlamaktadır. Mevcut kapılarda her türlü duruma uygun aparatlarla montajı mümkün kılan otomatik 90 derece açılır kapı sistemimiz, motor ünitesi ve kanat arasındaki bağlantıyı sağlayan kollarda (itme, çekme veya paralel çekme kolu vb.) oldukça zengin bir yelpaze sunmaktadır. Zengin aksesuar seçenekleriyle otomasyonun montajını uygun olan her yere, kanadın açılma yönünde ya da tersinde kalan kiriş, duvar veya kasa üzerine gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Kapı kanadının üzerinde duvar, kiriş veya yeterli yükseklikte bir kasa olmaması halinde, otomasyon sistemini kanatla birlikte hareket edecek şekilde kanadın üzerine uygulamak dahi kolaylıkla mümkün olabilmektedir.

Otomatik 90 Derece Açılır Kapı Genel Özellikleri

Otomatik 90 derece açılır kapı mekanizması; kapı kanatlarını 90, 120, 150 ve 180 derecelerde açabilme ve istenildiğinde gereken açıyı kendi kendine öğrenme özelliğine sahiptir. Yangına dayanıklı otomatik 90 derece açılır kapılarda uygulanabilir kanat genişliği minimum 900 mm maksimum 1400 mm’dir.

Kanat taşıma kapasitesi: 180 Kg
Kanat Genişliği: DW = 500mm – 1400mm
Voltaj: AC 220 v+-10%. 50 -60 Hz
Açılış Kapanız Hızı: 2.5s – 10s (ayarlanabilir)
Açılış Bekleme Süresi: 0-9 s (ayarlanabilir)
Basınç Gücü: 80N
Manuel Açma Kuvveti: 30N
Çalışma Sıcaklık Aralığı: -20 derece ve +50 derece

Otomatik 90 Derece Açılır Kapı Opsiyonları

  • Tüm ray renkleri
  • Tüm eloksal renkleri
  • Paslanmaz çelik profil
  • Paslanmaz çelik kaplama
  • Tüm renk seçenekleri
  • Farklı opsiyonel cam ve renk seçenekleri

Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri