Hakkımızda

Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri 1981 yılında kurulmuş olup, o günlerden bugüne çeşitli tiplerdeki otomatik kapıları kendi profil sistemleri ile imalat ve montaj yapmaktadır. Şirketimiz, hızla gelişen üretim ve Ar-Ge faaliyetleri ile Türkiye’nin sektöründe lider markasıdır. 42 bayisi ve 28 ülkeye ihracatıyla dünya pazarlarında üstünlüğünü kanıtlayarak sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın markası olabilmeyi başarmıştır.

Çilingiroğlu, sahip olduğu geniş bayi ağı ve teknik destek ekipleri sayesinde ürün ve hizmetlerini Türkiye’nin ve Dünya’nın her bölgesindeki ve ihracat pazarlarındaki üreticilerine, mimarlara, müteahhitlere, mühendislere ve diğer kullanıcılara ulaştırmaktadır.

Özelikle Otomatik Döner kapılar, Anti Panik Döner Kapılar, Teleskopik Kapılar, Dairesel Kayar kapılar. Anti Panik Otomatik Kapılar ve Otomatik Hermetik kapılarda kendi sistem ve projelerini uygulamaktadır.

Çilingiroğlu, alüminyum profillerin, bariyer sistemlerinin ve otomatik dairesel kayar kapının patentine sahiptir. Ürünlerin tamamı ISO, CE, T.S.E belgelerine sahiptir.

Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri Vizyonu

Yapı sektöründe, yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere üstün teknoloji ve farklı üretimleriyle kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmak bizim vizyon yapımızı oluşturmaktadır.

Çilingiroğlu Otomatik Kapı Sistemleri Misyonu

Ülkesi için katma değer sağlayan, yenilikçi, kaliteyi mümkün olan en üst düzeye çıkartmak, satış sonrasında da müşterinin yanında olarak hizmetlerini sürekli kılmak.

İhracat Yaptığımız Ülkeler

Belçika, Rusya, Tunus, Cezayir, Almanya, Nijerya, Bulgaristan, Yunanistan. Ukrayna, Gürcistan, Kıbrıs, Kosova, Özbekistan, Suudi Arabistan, Ürdün. Sudan, Kazakistan, Azerbaycan, Libya, Irak, İran, Romanya. Avusturya, Kırgızistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Suriye, Kuveyt, Katar, Amerika Birleşik Devletleri.